Kullanımı kolay Badnick Koruması

18 Şubat 2023 tarihinde Mirc addonları kategorisine eklendi.
Yazıyı okuyan kişi sayısı 422

Badnick Koruması

Merhaba değerli mirc sohbet tutkunları. IRC sohbetin vazgeçilmez tek sohbet programı mIRC sohbet programında herhangi bir kanalda @(operatör) konumunda iken kullanabileceğiniz menülü badnick korumasını sizlerle paylaşıyorum.

türkçe mirc badnick koruması
türkçe mirc badnick koruması

sürekli durmadan badnick aramanıza ve giriş çıkışları takip etmenize gerek yok, bu kod ile kanallar içerisinde hem badnick taraması yapılır hem de giriş çıkış yapılan nickler arasından tarama yapılır.

Güncel badnick koruması ne işe yarar?

Badnick koruması Türkçe mirc sohbet sunucularında Türkçe mirc kullanan arkadaşların çeşitli kanallarda yetkili olması ile çalışan bir koruma sistemidir.

Bu koruma sistemi kanala giren kötü rumuzlu kişileri kanaldan uzaklaştırmaya yarar ve kanal genelinde huzurlu ve güvenilir bir ortam oluşur.

Badnick koruması çalışma şekli kod içerisine eklenen regex kelimeler ile kanal user listesi içerisinde ve kanala giriş çıkışlarda regex kelimeleri karşılaştırarak tarama yapar.

Tarama yapılan sonuçlar ile eklenen kelimeler arasında eşleşme olduğu zaman kanaldan otomatik olarak uzaklaştırma işlemi yapılmış olur. böylelikle kullanıcılar için rahat bir ortam olmuş olur.

Mirc kdoları arasına yukarıda ki kodu ekleyerek

Benzer Türkçe mirc makaleleri

Okuduğunuz makalelere benzer yazılar

Mirc için özellerde kullanabilecekleri avatar addonu

Mirc avatar addonu Merhaba sevgili Mirc sohbet kullanıcıları bu gün siz türk

Mirc Admin veya Oper Bağlantı Menüsü addon

Admin bağlantı menüsü Merhaba arkadaşlar mirc sohbet sitelerine takılanlar